O nas

Pinevole – z dumą szyjemy u podnóża polskich gór!

Marka Pinevole to efekt pasji dwóch bliskich sobie osób, dla których rower zawsze stanowił tło wspólnych wyjazdów. To właśnie podczas jednej z takich wypraw, gdzieś pomiędzy łapaniem oddechu przy butowaniu na kolejny szczyt, narodził nam się w głowie szalony pomysł stworzenia czegoś własnego. I oto jest – nasza własna marka odzieżowa! W Pinevole szyjemy ubrania, które pasują do osób takich jak my, rowerowych freaków, którzy chcą zachować komfort i styl, jednocześnie nie tracąc radości z jazdy. Śledź nas na instagramie, testuj nasze koszulki na szlakach i dziel się z nami swoimi pomysłami, bo być może jest coś, co możemy zrobić lepiej. Pamiętaj, nie jesteśmy korporacją, a grupą osób dla których rower stał się już nie tylko pasją. Stał się stylem życia!

Naszym celem jest pokazanie Wam nowego, barwnego pomysłu na odzież rowerową, dzięki której będziecie mogli pożegnać swoje dotychczasowe nudne ubrania. W końcu przyszedł czas, aby na rynku odzieży MTB pojawiły się bardziej wyrafinowane projekty – projekty, w których sami zawsze chcieliśmy jeździć. Ubierając nasze koszulki macie możliwość dodania trochę wyjątkowego kolorytu stojąc w długiej kolejce na wyciąg, czy czekając w barze na piwo po udanym zjeździe. 

Warto też wspomnieć, że podczas naszej pracy szczególną uwagę przykładamy do sposobu, w jaki nasze ubrania są wytwarzane i doręczane do Was. Współpracujemy tylko z polskimi firmami, a całą naszą produkcje opieramy na materiałach, które śmiało możecie oddać do recyklingu, do czego gorąco Was zachęcamy! FAQ

Czy nasza firma naprawdę szyje swoje produkty w Polsce i dba o środowisko? Przecież ceny konkurencyjnych firm są podobne, a głównie prowadzą one swoją działalność w azjatyckich krajach, gdzie wynagrodzenie jest niskie, a warunki pracy nieporównywalnie gorsze.

Odpowiedź jest prosta: oczywiście, że tak! I uprzedzając- tak, możemy to zrobić w tej cenie. Dlaczego? Ze światopoglądowego punktu widzenia taki pomysł zawsze nam się podobał. Z technicznego punktu widzenia – nie możemy niestety pozwolić sobie na tak liczny sponsoring jak największe marki. Kierujemy się za tym filozofią „coś-za coś”, stawiając na wartości, które są dla nas priorytetowe.

Dlaczego nasze produkty są wyjątkowe? Co wyróżnia nas na tle konkurencji?

Wszystko i nic. Design jest kwestią gustu – dla niektórych może być genialny, podczas gdy reszta nie zwróci na niego uwagi. My po prostu lubimy być inni, wyjątkowi, stać w opozycji wobec reszty firm. Nasze projekty opieramy na barwnych pełnych nadrukach, co pozwala nam tworzyć skomplikowane i unikalne wzory.

Jeśli Pinevole miałby być ścieżką to rowerową, to którą?

Hmm…to zależy kogo zapytasz, ale szukając kompromisu, odpowiedzią może być DH Man w Finale Ligurie. Trudna jak wiele innych, ale widok zachwyca jak nigdzie indziej.