Zamówienia

DOSTAWA NA TERENIE POLSKI

Wszystkie zamówienia realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej inPost. Koszt wysyłki zgodny z informacją podaną podczas Zamówienia.

Zazwyczaj czas realizacji zamówienia wynosi 1-2 dni robocze od momentu zaksięgowania płatności.

ROZMIARÓWKA

W przypadku jersey’ów z długim rękawkiem z kolekcji męskiej zastosowanie ma poniższa rozmiarówka (w centymetrach). Ponadto, przy każdym produkcie podano jego wymiary i proszę je traktować jako wiążące.

W przypadku jersey’ów z długim rękawkiem z kolekcji damskiej zastosowanie ma poniższa rozmiarówka (w centymetrach). Ponadto, przy każdym produkcie podano jego wymiary i proszę je traktować jako wiążące.

ZWROT/WYMIANA TOWARU

Klientowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia. Klient może również dokonać wymiany towaru.

Aby dokonać zwrotu lub wymiany, produkt nie może nosić znamion użytkowania, musi być w takim stanie w jakim Klient go otrzymał. Musi również być w oryginalnym opakowaniu.

Jeśli zwrot zostanie przez nas zatwierdzony, niezwłocznie dokonamy zwrotu środków.

W przypadku wymiany niezwłocznie wyślemy nowy produkt. W niektórych przypadkach czas ten może się wydłużyć do 14 dni roboczych.

Prosimy o kontakt email celem otrzymania i wypełnienia formularza zwrotu/wymiany i dołączenie go do paczki wraz z paragonem, wysyłając na adres: Pinevole Wear, Lipnicka 78B/10, 43-300 Bielsko-Biała, Polska. Prosimy również umieścić nr zamówienia obok danych nadawcy na paczce zwrotnej.